Omschrijving
Soms ben ik... blij, ongeduldig, woest, nieuwsgierig of bang. Dit soort gevoelens kent ieder kind en met dit mooie boekje leren ze om die samen te bekijken, te benoemen en te voelen!
Aan de hand van de klassieke en warme illustraties van Kathrin Schärer komt er in dit dikke prentenboek een scala aan emoties voorbij. Ook andere dingen die je kunt zijn, zoals 'de eerste' of 'anders' krijgen een gezicht in haar bijzondere, uitdrukkingsvolle prenten van stokstaartjes, kameleons, muizen, beertjes en nog veel meer prachtige dieren.
Een lekker compact en dik prentenboek van wel 64 pagina's voor peuters en kleuters om samen te bekijken, te benoemen en met de dieren mee te voelen. En om over in gesprek te gaan!
Reviews
Misschien ook leuk?
Laatst bekeken
Gottmer
Soms ben ik...
€13,99
Lantaarn Publishers
Speuren naar voertuigen
€9,99
Djeco
Vlieger oceaan
€7,95
Djeco
Mini gereedschapskist 18m+
€26,95
Djeco
Houten verstopdoos 10m+
€14,95